O NÁS


Spájame kvalitných slovenských regionálnych pestovateľov a farmárov, ktorým jednoducho záleží na kvalite a poctivej výrobe. Našou ideou je podporovať slovenskú produkciu v oblasti prvovýroby a regionálneho spracovania potravín a združovať lokálnych výrobcov, ktorým pomôžeme nie len s obchodným zastúpením, marketingovou podporou, spoločnou logistikou, ale aj inými aktivitami, ktoré posilnia ich konkurencieschopnosť. Veríme, že spoločným úsilím dokážeme priniesť na trh výrobky zo slovenských fariem s preukázateľným pôvodom.
U nás nájdete výrobky slovenských farmárov a lokálnych výrobcov, ktorí sa špecializujú na chov, pestovanie a výrobu kvalitných potravín. Kúpou týchto výrobkov podporíte ekonomickú sebestačnosť Slovenska.

JEDNODUCHO je naša pečať kvality, v rámci ktorej zákazníkom garantujeme čerstvosť, lokálnosť, slovenskosť a kvalitu spojenú v jedinečných výrobkoch značiek, ktoré zastupujeme.

My to vidíme

JEDNODUCHO poctivo a chutne

Ponúkame vám zdravé a chutné produkty vyrábané na základe tradičných receptúr. Starostlivo sledujeme zloženie produktov aj za vás. Netolerujeme škodlivé éčka, umelé farbivá a konzervanty, či dokonca antibiotiká.

JEDNODUCHO čerstvé produkty z farmy na váš stôl

Naše produkty sú vypestované a chované farmármi, čo najbližšie od nás. Uprednostňujeme sezónne produkty tak, aby necestovali celé dni v kontajneroch z druhého konca sveta. Tovar vyzdvihujeme priamo z farmy na základe vašej objednávky.

JEDNODUCHO vypestované u nás doma

Produkty dodávame z malých fariem z rôznych kútov Slovenska. Spolu s farmárom vám ukážeme lúku, či strom, kde tieto produkty boli vypestované alebo chované. Každým predaným produktom podporujeme potravinovú a ekonomickú sebestačnosť Slovenska.

JEDNODUCHO s láskou k prírode

Uprednostňujeme farmárov s ekologickým spôsobom pestovania a chovu. Snažíme sa vyberať produkty balené do ekologických alebo znovupoužiteľných obalov. Skracovaním dopravnej vzdialenosti znižujeme uhlíkovú stopu.