NAŠE FARMY

Malý gazda s.r.o.

Malý gazda je mliečna manufaktúra, ktorá s láskou vyrába kvalitné a zdravé mliečne výrobky. Jogurty bez éčok a Ňuňu zrejú tradičným spôsobom pomaličky v skle bez pridávania konzervantov a umelých farbív. Sú zdrojom ľahko vstrebateľného vápnika, pomáhajú pri prevencii osteoporózy, rakoviny hrubého čreva a pri kardiovaskulárnych ochoreniach. Ňuňu smotanový jogurt s bifidobaktériami má 60 % podiel ovocia v pyré. Je určený pre deti, ktorým zlepšuje imunitu a trávenie. Dezert s vysokým podielom tvarohu a smotany si obľúbia tí, ktorí radi zdravo maškrtia. Nová rada smotanových jogurtov JEDNODUCHO od Malého gazdu symbolizuje jednoducho to dobré, kvalitné a lokálne z nášho Slovenska.

www.malygazda.sk 

Farma Východná p.d.

Farma Východná je najvyššie položené ekologické hospodárstvo v Liptove. Zameriavajú sa predovšetkým na bio-chov hovädzieho dobytka a oviec za účelom produkcie mlieka. Vďaka výnimočnej kvalite mlieka z horskej oblasti Vysokých Tatier ponúkajú exkluzívne syrové delikatesy a lahodné prírodné syry pod značkou Farma Východná, ktoré získavajú popredné ocenenia na slovenských aj českých súťažiach. Pestujú aj liečivé bylinky a drobné ovocie pod značkou BIO Tatry- Pasienky plné liečivých bylín a horský vzduch s vôňou ihličia a hríbov sú garanciou pre vznik jedinečných farmárskych pochúťok.

www.farmavychodna.sk


Hurka s.r.o.

Lokálny výrobca z východného Slovenska vyrába kvalitné mäsové výrobky už 14 rokov. Záleží im na dodržiavaní tradičnej výroby na základe overených receptúr. Samozrejmosťou je starostlivý výber tých najkvalitnejších surovín, použitie čerstvého mäsa z vlastnej rozrábky a prírodných korenín. Poctivosť je to, čo vystihuje ich originálne výrobky s lahodnou chuťou. Výrobky ako z domácej zabíjačky s vysokým podielom mäsa si jednoducho zamilujete.

www.hurka.sk

Syrmix Zázrivá, s.r.o.

Rýdzo slovenská rodinná spoločnosť SYRMIX je jedným z pokračovateľov výroby nielen tradičných zázrivských korbáčikov, ale aj množstva iných syrových výrobkov. Už viac ako 20 rokov sa venujú poctivej syrovej výrobe zo slovenského kravského, ovčieho a kozieho mlieka. Sú vychýrení výbornou chuťou zázrivských špecialít z domácich surovín. Aj preto získali Značku kvality SK Gold. Každoročne sú ocenení za prípravu najlepšieho syrového výrobku počas festivalu Zázrivské dni. Jedinečné zázrivské vojky majú chránené zemepisné označenie pôvodu.

www.zazrivskykorbacik.sk

VeryRice

Čo vznikne, keď spojíte ryžový základ, lokálne ovocie a viac než 40 rokov skúseností v potravinárskom priemysle? VeryRice.
S láskou do neho vmiešali vegánske jogurtové kultúry, lahodné ingrediencie a poriadnu dávku osvieženia, ktoré servírujeme v praktickom obale. Produkty VeryRice podporujú trávenie vďaka užitočným baktériám z procesu fermentácie. Nie je to klasický mliečny jogurt. Prirodzene neobsahuje laktózu, sóju ani lepok. Všetky príchute potešia maškrtné jazýčky vyváženou chuťou a jemnou konzistenciou. Či už potrebujete zahnať hlad alebo dobiť baterky, VeryRice poskytne primeranú dávku energie.

www.veryrice.sk